Головна Кримінал

Article Category: Кримінал

Article
Бульбулятор – в кожний дім?  або Дещо про «медичне» вживання канабісу

Бульбулятор – в кожний дім? або Дещо про «медичне» вживання канабісу

Кримінальне провадження, що закінчилось у Могилів-Подільському міськрайонному суді оголошенням обвинувального вироку якраз напередодні виборів до місцевих органів влади, не могло не привернути нашої уваги. Річ у тім, що воно прямо стосувалось ініційованого Президентом «опитування» (з правового погляду вельми і вельми сумнівного).
Йдеться про питання, в якому озвучувалась пропозиція легалізувати вживання канабісу з медичною метою – для зняття болю у хворих (до слова, ця речовина класифікується спеціалістами як «особливо небезпечний наркотичний засіб»).

Article
Злодійка по найму,  або Кіт у мішку на автозаправці

Злодійка по найму, або Кіт у мішку на автозаправці

Коли працедавець бере на роботу людину, яку мало знає, то не буде перебільшенням, коли скажемо: це все одно, що він купує кота в мішку. Особливо таке твердження актуальне тоді, коли новий працівник має доступ до матеріальних цінностей. І навіть якщо людина, схильна до злочинної поведінки, зусиллям волі тримається і закон не порушує, саме життя може створити ситуацію, коли в неї, кажучи по-народному, падає клямка.

Article
Кіно біля «Козацького стану»,  або Кінець черкаських гастролерів

Кіно біля «Козацького стану», або Кінець черкаських гастролерів

Про злочини, про які піде мова нижче, найкраще розповідати так, як їх побачили потерпілі. І, звичайно, їхніми словами. Отже, два роки тому, 15 вересня 2018-го, якраз після обіду, перший потерпілий приїхав автівкою на хрестини до кафе «Козацький стан», що на об’їздній дорозі (недавно вона отримала елегантну назву «Львівське шосе»). Залишивши свій «КІА» на парковці, чоловік пішов святкувати.

Article
Любов – кредити – погрози – ліс

Любов – кредити – погрози – ліс

Вони познайомилися і майже одразу почали жити разом. В квартирі, яку орендувала вона. Йому – 30. Їй – 33. Вона жаліла його і давала гроші, аби вирішив свої проблеми. Потім з’ясувалося, що він набрав інтернет-кредитів і здав в ломбард її речі. Коли вона сказала, що припиняє ці стосунки – він вивіз її до лісу: «щоб так ніколи не вчиняла з чоловіками».

Article
Обіцяють судовий позов: Гніванська громада позиватиметься до суду через львівське сміття

Обіцяють судовий позов: Гніванська громада позиватиметься до суду через львівське сміття

Гніванська міська рада позиватиметься у суді до власника земельної ділянки в селі Демидівка, що «прихистив» на своїй території (а ця земля має статус землі сільськогосподарського призначення) тонни львіського сміття. Рішення підтримали 20 депутатів з 21 присутнього.

Article
«Замаскувався»,  Як шахрай своїм колишнім роботодавцем прикидався

«Замаскувався», Як шахрай своїм колишнім роботодавцем прикидався

Недовго працював Варфоломій Маслівський (анкетні дані змінено) у приватного підприємця, який займався торгівлею запчастинами та іншими матеріалами, необхідними для автомобілістів, – лише з 2018-го по листопад 2019 року, коли підприємець припинив діяльність. Коли наш герой звільнився, то службовий телефон не здав, а залишив собі. І от якраз ота неповернута мобілка й уможливила описану нижче шахрайську схему. Але слід додати, що Варфоломіїв роботодавець теж мимоволі цьому прислужився, бо не повідомив партнерам, з якими мав договори, про припинення діяльності.
Як зафіксовано в матеріалах судової справи, 5 лютого 2020 року представник товариства з обмеженою відповідальністю, що було постачальником товару для підприємця, звернув увагу, що той давненько нічого не замовляє. Він подзвонив за номером, внесеним у базу даних, щоб з'ясувати причину, і… натрапив на Варфоломія.

Article
Глиняна справа: приватним підприємствам закидають незаконний видобуток корисних копалин

Глиняна справа: приватним підприємствам закидають незаконний видобуток корисних копалин

У Крижопільському районі приватне підприємство незаконно видобувало глину для виробництва цегли. У Відділі комунікації Головного управління Нацполіції області повідомили, що незаконний видобуток корисних копалин задокументували поліцейські слідчого управління ГУНП спільно з працівниками УСБУ за процесуального керівництва прокуратури області.

Article
В СБУ заявили про блокування фінансової піраміди

В СБУ заявили про блокування фінансової піраміди

Про блокування діяльності фінансової піраміди, організатори якої привласнили понад 250 мільйонів доларів, повідомили в СБУ 27 серпня. Саме цього дня у рамках кримінального провадження правоохоронці провели 48 обшуків у трьох областях: Київській, Вінницькій та в місті Одесі.

Article
Контррозвідка Вінницького управління СБУ зупинила соцвиплати від України бойовикам

Контррозвідка Вінницького управління СБУ зупинила соцвиплати від України бойовикам

Контррозвідка Вінницького управління СБУ затримала мешканку Горлівки, яка за грошову винагороду оформлювала жителям тимчасово окупованих районів Донеччини документи для призначення соцвиплат.

Article
Шахраї на карантині,  або Як «помічники лікаря» самі себе в дурні пошили

Шахраї на карантині, або Як «помічники лікаря» самі себе в дурні пошили

В період запровадження карантину у багатьох людей почали виникати проблеми, причому не лише в законослухняних громадян, а й у правопорушників. Більше того: завдяки карантинним обставинам дехто мимоволі перейшов з розряду законослухняних до розряду злочинців, як, наприклад, два «герої» нашої історії (анкетні дані обох змінено).