“Укрпошта” відкрила магазин на eBay

“Укрпошта” стала першою поштою світу, яка відкриває свій власний магазин на світовому майданчику eBay. Про це повідомив генеральний директор компанії Ігор Смілянський.

“Не погана новина, коли твій магазин з’являється на майданчику, де присутні понад 147 млн активних покупців в 190 країнах. Безумовно, дякую команді Ebay, які створили для нас максимально сприятливі умови та швидко приймали всі рішення”, — зазначив Смілянський.

За його словами, на тих, хто спекулював марками, чекає неприємний сюрприз. Натомість закордонні шанувальники марок “Укрпошти” зможуть замовити собі і марки, і футболки, і інші товари з символікою “Укрпошти”. А також допомогти Україні, бо 5 доларів із кожного замовлення будуть направлятися в благодійний фонд “Укрпошти” та KSE Foundation, пояснив Смілянський.

Перелік товарів буде постійно поширюватися, розповів він.

“Звісно, що ціни на зовнішніх майданчиках будуть відрізнятись. Так набір блок марок F + листівка + конверт будуть коштувати $ 49.95, при цьому ціна включає в себе міжнародну доставку, а також благодійний компонент”, — зазначив очільник “Укрпошти”.

Смілянський анонсував аукціони на Ebay з унікальними лотами від “Укрпошти” та попередив, що перші кілька днів майданчик буде працювати в пілотному режимі.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook