З Днем фермера: найкращі привітання та листівки до свята

Щорічно, 19 червня, в Україні відзначають День фермера. Подію започаткував Володимир Зеленський 18 червня 2020 року. Дата святкування обрана на честь дати прийняття Закону про фермерство, що відбулось саме цього дня у 2003 році.

Видання Місто, зібрало найкращі привітання з Днем фермера 2024 у листівках, віршах та прозі. Не забудьте привітати тих, хто важкою працею годує усю країну.

День фермера: вітання у віршах та прозі

***

Бажаю бути по життю біля керма,

Вести своє господарство до процвітання,

Нехай дарує родюча земля

Великі запаси врожаю!

Будь-яка справа нехай у руках твоїх горить,

Течуть фінанси бурною рікою,

Успіх до тебе тягне, як магніт,

І щастя ходить поряд з тобою!

***

З днем фермера! Бажаю щедрих врожаїв та окотів, великих перспектив та малих витрат, високих результатів та таких самих доходів. Нехай кожен день буде справжнім святом, нехай буде родюча земля твоїх полів та просторів твоєї доброї душі. Здоров’я та радості тобі, веселий фермер.

***

З Днем фермера вітаю,

Урожаїв добрих бажаю!

Земля нехай буде родючою,

Душа твоя щаслива та вільна!

***

Вітаю із Днем фермера! Бажаю щедрих урожаїв на просторах полів та багатих урожаїв щастя на просторах душі, бажаю зростання та приросту худоби, а також зростання та приросту прибутку. Успіхів у роботі, благополуччя у житті, любові у серці та міцного здоров’я.

***

Я тебе з Днем фермера

Сьогодні вітаю,

Господарем тобі

Бути на землі бажаю.

Тішить нехай нива

Щедрим урожаєм,

Річки нехай молочні

Берегів не знають.

Господарство нехай твоє

Росте та розвивається,

І ваша продукція

На весь світ прославиться.

***

Вітаю із Днем фермера! Бажаю тобі, щоб на ділянках колосився врожай, щоб у загонах стояла питома, щедра на м’ясо і сало худоба, щоб кури мчали і мчали, вовна на вівцях росла і росла, а всі фактори життя сприятливо впливали на стабільний і високий дохід. Оптимізму тобі, удачі та міцного здоров’я!

***

З Днем фермера, наші невтомні трудівники! Ваша праця дарує нам здоров’я і добробут. Нехай ваші дні будуть наповнені сонячним світлом, дощем, що дарує врожай, і любов’ю близьких. Бажаю вам міцного здоров’я, щедрих врожаїв та родинного благополуччя. Ви – справжні творці, і ваша праця заслуговує на найвищу похвалу. Дякую вам!

***

Вітаю з Днем фермера! Ваша праця – це основа нашого життя, адже саме завдяки вам ми маємо свіжі продукти на столі. Ви докладаєте величезних зусиль, працюючи від світанку до заходу сонця. Бажаю вам міцного здоров’я, щедрих врожаїв і родинного благополуччя. Нехай ваша праця приносить радість і задоволення. Дякую вам за вашу відданість і силу!

Картинки-привітання з Днем фермера

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook