Вдруге виграли онлайн-лігу України: Вінницькі шахісти стали кращими у вищому дивізіоні

Збірна вінницького шахового клубу «Романтик» вдруге поспіль підкорила вершину престижних всеукраїнських онлайн-змагань «Дитяча ліга». Юні шахісти міста над Бугом виграли «золото» вищої ліги.

Розкусили «Міцних горішків»

Змагання Дитячої шахової ліги України відбуваються онлайн на сайті «lichess.org». У них грають спортсмени до 17 років.
У 32-му турнірі взяли участь 72 команд із 22-х областей і Києва. В турнірі серед команд вищої ліги впевнену перемогу здобула команда «Романтик» із Вінниці. Друге місце посіла команда «Міцні горішки» з Кривого Рогу, третє – колектив Хмельницького.

Залікова п’ятірка

Командний результат у Дитячій шаховій лізі України складається з результатів п’яти спортсменів, які набрали очок більше за інших одноклубників. Цього разу залікову п’ятірку склали брати Михайло і Олександр Жуковські, єдиний легіонер «романтиків» Максим Дзюба (Біла Церква, Київська область), Владислав Пюро, а також Вікторія Біляк (Гнівань, Тиврівський район), яка раніше була чемпіонкою України серед дівчат в традиційних блискавичних шахах. Чемпіонами цього разу стали також Богдан Станіславський, Іван Крамаренко та Назар Григоренко.