Фінансування конкурсу “Бюджет громадських ініціатив” збільшилось до 10 мільйонів гривень

Саме таку суму спрямують з бюджету на реалізацію пропозицій вінничан, які в цьому році подадуть свої ідеї на конкурс і стануть переможцями за результатами загальноміського голосування.

Про це на своїй офіційній сторінці у мережі Фейсбук повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Збільшилась наша громада – збільшаться і масштаби конкурсу “Бюджет громадських ініціатив”. Його загальний фонд зросте до 10 млн грн. Вже можна обмірковувати ідеї, які допоможуть зробити нашу велику громаду ще кращою, – написав Сергій Моргунов.

Очільник Вінниці також нагадав, що  за шість років існування програми вже втілено у життя 61 проект. Це спортивні майданчики, соціальні та освітні проекти, впорядковані зони відпочинку і безпечні перехрестя, видання про історію Вінниці та видатних вінничан. Загалом вінничани віддали понад 152 тисяч голосів за ідеї, які їм сподобались.

Коли мешканці по-справжньому залучені до процесів прийняття рішень, це згуртовує громаду. Я упевнений, що жителі сіл, які приєдналися до Вінниці, будуть також активними учасниками конкурсу. Адже “Бюджет громадських ініціатив” – це практичний інструмент для реальних змін у мікрорайоні чи у місті в цілому, – написав мер Вінниці.

На фото – проекти, які реалізували у 2020 році.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

130 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.