Британський режисер вважає, що штучний інтелект може навчитися створювати “мильні опери” уже за 3–5 років

Британський режисер Джеймс Говз вважає, що за три-пʼять років штучний інтелект може навчитися самостійно створювати серіали, зокрема так звані мильні опери.

Про це 23 лютого розповідає The Guardian.

Він зазначає, що провів опитування серед різних фахівців із візуальних ефектів та юристів, які консультували Гільдії кіноакторів і Гільдію сценаристів влітку під час їхніх протестів, і припустив, що легкі серіали можна буде створювати за допомогою генеративного штучного інтелекту лише за 3–5 років.

Говз вважає, що ШІ створюватиме сценарії та відеоматеріали, потенційно усуваючи потребу в сценаристах і акторах. Щоб пояснити останнє, він послався на Sora, новий інструмент OpenAI, запущений минулого тижня, який створює відео за текстовим описом (поки Sora доступна для тестування обмеженому колу користувачів).

“Експерт, з яким я розмовляв, сказав: «Я думав, що це може статися через 18 місяців або два роки, і раптом це сталося». Це не ідеальне відео в реальному часі, але дуже близьке до цього. Ось [відео] фестивалю драконів — важко сказати, чи він справжній, чи ні”, — додав режисер.

Разом з тим, творець серіалу “Чорне дзеркало” Чарлі Брукер вважає, що штучний інтелект не замінить творчих людей — він для цього недостатньо “безладний”. Він спробував написати сценарій для однієї із серій проєкту за допомогою ChatGPT, однак зауважив, що той вийшов “вторинним та нудним”.

“Це просто імітація чогось. Він висмоктав кожен опис кожного епізоду «Чорного дзеркала», ймовірно, з вікіпедії та інших речей, які написали люди, і він виплюнув це назад на мене. Він прикидається тим, чим не здатен бути”, — додав Брукер.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook