У VinSmart Центрі виготовляють окопні свічки

У Вінниці продовжується акція «Подаруй тепло», до якої доєднуються і відвідувачі VinSmart Центру. Вінницька дітвора розвивається, а також, створюють окопні свічки для військових.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Спільними зусиллями діти вже кілька місяців роблять окопні свічки за допомогою яких, наші бійці можуть не тільки зігрітися, а й просушити одяг. Вінницька малеча відповідально ставиться до справи, отож і днями дітлахи виступили на мініконцерті, під час якого провели збір коштів для закупівлі парафіну в рамках акції «Подаруй тепло».

Директор VinSmart Центру Дмитро Мира повідомив, що наразі такі акції проходять у більшості Центрів, після закінчення акції свічки передадуть для захисників та захисниць на передову.

«Ми з дітками віримо в те, що вогник, який подарують свічки, зігріватиме наших захисників не лише зовні, а й всередині. Отож, закликаємо вінничан та гостей міста, за можливості приносити парафін до креативного простору “Level 80” або найближчого VinSmart Центру, адже кожна виготовлена свічка – це підтримка наших воїнів», – каже начальниця відділу молодіжної політики Вінницької міськради Юлія Мончак.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook