Майже рік роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу

Вже наступного тижня мине рівно рік, як Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб розпочав повноцінну роботу.

Про це інформує Місто, посилаючись на фейсбук Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу

За цей час великому колективу на чолі із Володимиром Гройсманом та співзасновниками Штабу Сергієм Моргуновим і Вячеславом Соколовим, вдалося об’єднати навколо волонтерства партнерів з усієї України та заручитись підтримкою іноземних друзів.

 “Наближаємось до річниці Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, який був створений у відповідь на виклики повномасштабного вторгнення. Серед пріоритетів роботи – підтримка ЗСУ, допомога внутрішньо переміщеним особам, підтримка економіки, зокрема, релокованим підприємствам. Ми провели дві хвилі допомоги для переселенців та малозабезпечених громадян, передали їм 85 000 продуктових наборів. Завдяки міжнародній підтримці та жителям громад відправили 30 тисяч хімічних грілок для військових на передову, 141 буржуйку від громад і шанцевий інструмент, 240 буржуйок на Вінниччину передали сім’я з Німеччини. Триває співпраця з Міжнародними організаціями з міграції, Міжнародним медичним корпусом”, – зазначив Вячеслав Соколовий в інтерв’ю телеканалу “Віта”.

Зазначимо, що Гумштаб співпрацює із партнерами з 16 країн світу, а до меморандуму про співпрацю із нами доєдналися 7 благодійних організацій з різних куточків України.

✊ Робота триває!

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook