«Про фото і не тільки»: вінничан запрошують у фотомайстерню

КП «Інститут розвитку міст» запрошує мешканців та мешканок Вінниці, а також гостей міста у фотомайстерню. Тут за декілька годин можна буде дізнатися про фотозйомку багато цікавої та корисної інформації. Також – попрактикуватися з фахівцями та розкрити професійні секрети.

Фотомайстерню проводитимуть два фотографи з багаторічним досвідом: Сергій Олійник розповість про репортажну зйомку, а Максим Галінський – про сімейну.

Учасники та учасниці заходу також зможуть дізнатися про засоби освітлення, допоміжні пристрої та підготовку до зйомки, де шукати натхнення, референси та мотивацію, як працювати в поганих умовах без світла і простору та ще багато іншого.

Однак буде не лише теорія, а й практика. Учасники та учасниці отримають цікаві завдання та спробують одразу застосувати отриманні знання.

Захід відбудеться 21 березня з 14:00 до 17:30 у хабі «Місто змістів» за адресою вул. Сковороди, 11 (це колишня вул. Пушкіна у центрі міста).

Запрошують охочих віком від 20 років. Максимальна кількість учасників – до 30 осіб, тому для участі необхідно обов’язково зареєструватися тут: https://forms.gle/SdCw8nR8SG4UNNAH9

Фотомайстерню реалізовують завдяки підтримці Інтеркультурного міста Ставангер, Норвегія.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook