Вінницька молодь визначала переваги та недоліки штучного інтелекту

У Вінниці у креативному просторі “Артинов” відбулась молодіжна зустріч. На якій обговорювали одну з найактуальніших тем, яка пов’язана з розвитком штучного інтелекту. Захід організував відділ молодіжної політики ВМР, Вінницька молодіжна рада та ГО “Дівчата”.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Понад 20 охочих відвідали захід, на якому висловили свої позиції щодо штучного інтелекту, тим самим дотримуючись дебатних правил. Учасники поділилися на команди “За” та “Проти”, де кожен аргументував думку підводячи певні висновки та аргументи.

Як розповіла начальниця відділу молодіжної політики ВМР Юлія Мончак, то таку тему для дебатів обрали вперше, але точно не востаннє. «Вінницька молодь активно проявила себе, тому в планах продовжити різнопланові заходи на доволі цікаві та нові теми, які точно сподобаються учасникам», – сказала вона.

«Такі зустрічі надзвичайно імпонують молоді, адже це не лише розвиток ораторського мистецтва, а й можливість висловити свою думку та бути почутим. Окрема вдячність модератору зустрічі Олегу Ходакову та молоді за ініціативу», – зауважила голова Вінницької молодіжної ради Таїсія Дембовська.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook