"Секс, Інста і ЗНО": серіал про вінницьких підлітків уже доступний для перегляду

Прем’єра українського серіалу “Секс, Інста і ЗНО” про життя покоління Z, яке знаходиться на межі між дитинством і дорослим життям, відбулась 25 листопада. На офіційному сайті онлайн-платформи 1+1 video можна придбати перегляд одразу всіх серій.

Виробники стрічки попереджають, що сюжет “про справжнє” буде правдивим, незручним, без цензури і стереотипів.

“Такі відверті історії не покажуть на телебаченні, але ми вирішили ризикнути. Готуйся регатати, бо режисер – Антоніо Лукіч. Готуйся плакати, бо життя – це не завжди весела штука. Байдужим залишитися не вийде, тому що ти побачиш історії з реального життя”, – йдеться в описі сераілу.

Шоуранеркою проєкту стала Ірина Никончук, а сценаристами Євгенія Бабенко та Павло Остріков. Для головних ролей обрали студентів перших курсів українських театральних вузів: Ганнусю Ярмоленко, Андрія Максімова, Софію Слюсаренко, Любаву Шоклю, Юрія Рекса, Андрія Косенка, Каріну Черчевич, Віталія Зеленого, Григорія Наумова, Олександра Яценка, Роланда Мішка, Ірину Кудашову, Юлію Гамалій.

Колегами юних зірок на знімальному майданчику виступили популярні актори – Ірма Вітовська, Наталія Васько, Ірина Веренич-Островська, Ольга Сафронова та Євгеній Бушмакін.

Антоніо Лукіч обрав Вінницю, яка уособлює собою центральну Україну, бо прагнув досягнути природного звучання українського суржика.

“Київські школярі – вони інші, мені здається, їх більше розуміють, ніж вінницьких школярів. Я не знаю, київські школярі, більшість із них спілкується російською мовою, – розповів режисер в інтерв’ю Радіо НВ. – Ця історія була створена за мотивами того, що було в житті реальних школярів, тому це Вінниця, тому це такі теми, які ми піднімаємо. Це спроба показати людей такими, які вони є, і зробити їх впізнаваними”.

Нагадаємо, допрем’єрний показ фільму «Мати апостолів» відбувся у Вінниці.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

2050 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.