Під Вінницею знімають новий молодіжний серіал про секс та ЗНО

Антоніо Лукіч, український режисер, автор фільму “Мої думки тихі”, в інтерв’ю Радіо НВ розказав про свій новий серіал “Секс, Інста, ЗНО” та чому адаптував історію під Вінницю.

— Якщо я не помиляюся, ти зараз перебуваєш на знімальному майданчику, чи це так?

— Так, ти можеш по фону чути нервові крики другого режисера.

— Розкажеш нам, про що Секс, Інста, ЗНО? Можна зрозуміти з назви, що це, мабуть, щось про школу, про підлітків, але ти знаєш краще.

— Так, це про сучасних школярів в Україні, ЗНО, розумієш?

— Я прочитав, що там є чотири головних герої. Чи ти можеш розповісти, що це за герої?

— Їх трішки більше, але головна героїня у нас дівчина. Жіночі характери якось виходять у мене потужніше, ніж чоловічі, я не знаю, чому. У них там шкільні різні пригоди. Насправді ми тримаємо в таємниці деталі сюжету, але назва дає дуже багато натяків про те, що буде далі відбуватися.

— Ти знаєш, це як на обкладинці журналу Cosmopolitan, там завжди має бути слово «секс». Тобто буде підлітковий секс?

— У нас секс не є предметом сексу, ми не показуємо секс заради збудження глядачів. Наш секс має на меті трохи інше: хтось займається сексом і ми через це розкриваємо стосунки з батьками, хтось займається сексом і це про від’їзд чи ще про щось таке. Ми не показуємо голі тіла, нічого такого, у нас підхід до цього більш кіношний.

— Ви знімаєте серіал для діджитал-платформи 1+1. Як це можна буде побачити?

—  Це такий своєрідний експеримент, я не дуже багато знаю наших серіалів, які створювались би спеціально для діджитал-платформи. Його можна буде побачити за підпискою, заплативши якусь суму. Люди отримають змогу подивитися весь сезон серіалу, як роблять Netflix та інші VoD-платформи.

— Я знаю, що знову буде Ірма Вітовська, яка вже отримала приз за головну жіночу роль у “Моїх думках тихих”. Що вона буде робити у тебе в серіалі?

— Я не впевнений, чи я можу це коментувати. У неї буде дуже малесенька, але дуже важлива епізодична роль, яка допоможе головній героїні прийти до того, хто вона є насправді. В принципі це те саме, що вона робить і в Моїх думках тихих, там не так багато текстів і вона не плаче по дорозі.

— Скільки у вас ще буде знімальних днів?

— Більше, ніж 20 і менше, ніж 40.

— Розкажи детальніше про серіал. Це історія про підлітків, це історія про школярів, ти це вже сказав.

— Про сучасних школярів в Україні, так. Я би навіть сказав у Вінниці.

— Чому у Вінниці?

— Ми адаптували історію під Вінницю. Вінниця — місто, яке уособлює собою центральну Україну, нам хотілося досягти природного звучання українського суржика, наприклад, тому обрали саме Вінницю. Київські школярі — вони інші, мені здається, їх більше розуміють, ніж вінницьких школярів.

— Чим вони відрізняються? Тобто не буде цих мажорчиків?

— Мажорчики є всюди, навіть у Вінниці, я в цьому впевнений. Я не знаю, київські школярі, більшість із них спілкується російською мовою.

—  Але ж чи робив ти якісь скаутські дослідження, не скаутські, а взагалі дослідження у Вінниці для того, щоби зрозуміти її? І що такого про Вінницю ти дізнався і вирішив, що: Ми маємо знімати саме тут. Я, заслужений діяч мистецтв Антоніо Лукіч, вирішую, що я знімаю у Вінницькій області?

— Не найпростіший сценарій у тому плані, що він писався вже опираючись на велику кількість досліджень, тобто у нас були і реальні школярі, і опитування, і фокус-група, яка стежила за тим, щоби сценарій був подібний до правди, до життя. Він писався з реальних історій, ця робота зайняла, здається, більше року. Вона вся-вся повністю на реальних подіях.

Ця історія була створена за мотивами того, що було в житті реальних школярів, тому це Вінниця, тому це такі теми, які ми піднімаємо. Це спроба показати людей такими, які вони є, і зробити їх впізнаваними.

Нагадаємо, міжнародний фестиваль Чілдрен Кінофест цьогоріч відбудеться онлайн.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

680 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.