Вінницька родина Жиників взяла до себе на виховання вже третю дитину

Сьогодні, 27 листопада, у приміщенні міської ради вінницька сім’я підписала договір про влаштування дитини на виховання і спільне проживання у прийомній родині. Це вже третя дитина, яку родина Віталія та Вікторії Жиників взяла на виховання за останніх пів року. Заступник міського голови Галина Якубович привітала подружжя із поповненням в родині та підкреслила, що усі відповідні служби завжди готові допомогти та підтримати сім’ю, яка виховує прийомну дитину.

«Нам дуже приємно, що ви уже втретє вирішили зробити такий серйозний крок. Я знаю, що діткам у вашій родині добре, і ми за це вам дуже вдячні. Ви прийняли важливе рішення, і я бажаю вам, щоб вашу родину оберігав Бог і щоб ви усі були здорові», – каже заступниця міського голови Галина Якубович. 

Вінницька родина Жиників взяла до себе на виховання вже третю дитину

Подружжя Житників поділилось своїми враженнями. Чоловік зазначив, що вони виховують п’ятеро власних дітей. Найстаршій доньці – 22 роки, вона уже одружена і живе окремо. «Ми вирішили взяти в свою родину ще одну маленьку донечку. Їй 2,5 рочки, і ми хочемо дати шанс ще одній дитині вирости в нормальній сім’ї. Загалом ми виховуємо п’ятеро рідних дітей. Ця дитина буде уже третя прийомна», – каже батько Віталій Житник.

Вінницька родина Жиників взяла до себе на виховання вже третю дитину

Службою у справах дітей міської ради постійно проводиться робота щодо вирішення проблем соціального захисту дітей, особливо сиріт та позбавлених батьківського піклування. Питання влаштування до сімейних форм виховання таких дітей є одним з найвагоміших. Тому працівники служби проводять роз’яснювальну роботу щодо можливості влаштування дітей до сімейних форм виховання, в тому числі – про створення прийомних сімей.

Вінницька родина Жиників взяла до себе на виховання вже третю дитину

Всього у Вінниці на сьогодні налічується 18  прийомних сімей, у яких виховується 21  дитина. Цього року у Вінниці створили три прийомні сім’ї, до яких влаштували четверо дітей. Ті, хто готові взяти на виховання у свою сім’ю обездолену малечу, можуть звернутись за консультацією до служби у справах дітей Вінницької міської ради за телефонами: 67-14-24, 67-13-73.

З детальною інформацією можна ознайомитись на сторінці служби у справах дітей Вінницької міської ради.

Нагадаємо, У Вінниці на одну прийомну родину стало більше

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

350 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.