Мер Вінниці Сергій Моргунов подякував швачкам «Поділля» за захисний одяг для медиків

Цієї неділі в Україні відзначатимуть День працівників легкої промисловості. Тож 12 червня міський голова Сергій Моргунов привітав працівників швейної фабрики «Поділля» з їх професійним святом та подякував за масове виробництво захисних костюмів для медиків.

Дві працівниці отримали грамоти та грошові премії, а всьому колективу подарували кулер та запас бутильованої води.

Працівники фабрики «Поділля» одні із перших прийшли на допомогу місту у боротьбі з коронавірусом. Від початку пандемії на підприємстві пошили понад 32 тисячі комплектів захисного медичного одягу. З них 19 220 – комбінезонів біозахисту та 13 000 – ізоляційних халатів.

«Хочу подякувати вам за ту роботу, яку ви зробили для вінничан та лікарів, в першу чергу. Завдяки вам нам вдалося почати формувати резерв запасу засобів індивідуального захисту для медичних працівників. Ваша фабрика працює із 1967 року, і є однією із візитівок легкої промисловості міста. Ви на слуху не тільки в Україні, а й у Європі. Ми разом маємо працювати над тим, щоб легка промисловість Вінниці розвивалася і надалі. Фактично у нас залишилося два таких потужних підприємства – «Володарка» та «Поділля». На жаль, пандемія не припиняється. Ми маємо бути готовими і до другої хвилі епідемії. Не можна розслаблятися, маємо берегти себе і своїх рідних. Важливо, щоб усі були здорові», – сказав міський голова Сергій Моргунов.

«Хочу подякувати вам від нашого колективу за підтримку, адже завдяки вам нашому підприємству не довелося зупинятися під час пандемії.  Ми отримали замовлення і відшили якісні захисні комплекти для наших медиків. Ми зараз працюємо на Францію, але й надалі чекаємо замовлення від міста», – зазначив директор швейної фабрики «Поділля» Анатолій Козярук. 

Працівниці фабрики зазначають, що завдяки замовленню від міста вони не залишилися без заробітної плати. А також намагалися швидко та якісно виконати замовлення.

«Ми виконали усе замовлення – і нам добре, і медикам допомогли. Кожен долучався до цієї справи, як міг. Швеї шили, ми пакували, хотіли, щоб все було якісно та швидко», – поділилася своїми враженнями працівниця фабрики Тетяна Журавель.  

Нагадаємо, до вінницьких лікарень передали 16 тис. костюмів біозахисту.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook