Вінницьку облдержадміністрацію очолить Сергій Борзов

Вінницьку обласну держадміністрацію очолить керівник Державного управління справами Сергій Борзов. Однак 12 червня Кабінет міністрів не зможе провести співбесіду.

Про це заявив глава уряду Денис Шмигаль у ході засідання Кабміну, передає РБК-Україна.

“По місцевих державних адміністраціях. Проекти указів президента по Вінницькій ОДА – про звільнення Владислава Скальського і про призначення Сергія Борзова”, – сказав прем’єр.

Він подякував Скальському за плідну роботу.

“Що стосується змін у Вінницькій ОДА, хочу Скальському подякувати за плідну роботу. Успіхів вам. Що стосується Сергія Борзова – діючий керівник Державного управління справами… Всі ми його знаємо, формально співбесіду сьогодні може не бути проведено, тому що він діючий чиновник”, – зазначив глава Кабміну.

Додамо, що Сергій Борзов народився в Вінниці, навчався в 35-й школі, закінчив Вінницький педагогічний університет. До призначення на посаду в держслужбі був приватним підприємцем. Зареєстрував торгову марку «Вінницькі перці». Працював на посаді керівника Державного управління справами. Має 22 роки трудового стажу.

Одружений, з дружиною виховують трьох дітей – дві доньки та 5-річний син. Дружина – народна депутатка від партії Слуга Народу Ірина Борзова, яка є засновницею громадської організації «Розвиток. Розвиток».

Нагадаємо, голова Вінницької облдержадміністрації Владислав Скальський прокоментував розподіл медичного обладнання.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook