Сергій Моргунов сподівається на відновлення Сервісного центру МВС на вул. Брацлавській у Вінниці

Під час брифінгу 12 червня міський голова Вінниці Сергій Моргунов розповів, чи є шанс відновити роботу Сервісного центру МВС у Прозорому офісі на Старому місті. Його закрили напередодні, 5 червня, через реорганізацію регіонального Сервісного центру.

– Я направив лист до Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з проханням залишити на Старому місті у ЦНАпі відділення Сервісного центру МВС. У 2016 році спільно з МВС на вул. Брацлавській ми зробили таке відділення, яке вінничани схвально сприйняли. Там надавали аналогічні послуги, як і на вулиці Ботанічній,24, – сказав він.

За словами Сергія Моргунова, кожного дня там отримували послуги близько 70-80 людей. Наприклад, у 2019 році у «Староміському» Прозорому офісі провели 14 397 реєстрації транспортних засобів.

-Видали 5133 водійських посвідчень, там склали 4 541 іспитів на знання правил дорожнього руху. Працівники експертної служби провели огляд 11 522 транспортних засобів і це величезний обсяг роботи. Уявіть, що тих самих 50-80 людей щодня будуть звертатися у Сервісний центр на Ботанічній – це створить додаткову незручність, дискомфортне  отримання послуги. Сподіваємося, що після проведення переговорів Сервісний центр на вул. Брацлавській відновить роботу, -підкреслив він.

Нагадаємо, у Вінниці закрили “Староміський” сервісний центр МВС.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook