Юні вінничани повернулися з Діжона і поділилися враженнями від поїздки до міста-побратима

Два тижні тому 25 дітей із Вінниці, чиї батьки загинули або зникли безвісти під час захисту України, вирушили на відпочинок у Діжон. Цю насичену подорож для маленьких вінничан організувала Вінницька міська рада за запрошенням муніципалітету французького міста-побратима Вінниці.

Проце інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Директорка департаменту освіти ВМР Оксана Яценко зауважила, що для дітей ця поїздка стала можливістю відпочити та набратись нових вражень, а також відволіктись від суворої реальності.

«Ми вдячні за можливість психологічного розвантаження, яке отримали наші діти. Поїздка мала на меті, щоб дітлахи відпочили від повітряних тривог та відволіклися від стресу, пов’язаного з війною. А особливо діткам, які мають у своїх серцях незагоєну рану, пов’язаному з втратою рідної людини», – каже директорка департаменту освіти ВМР Оксана Яценко.

У Діжоні діти перебували під супроводом вінницьких педагогів. Як прокоментувала вчителька французької мови Ольга Кузьменко, для вінницьких школярів організували цікавий та пізнавальний відпочинок. Юнаки та дівчата брали участь у культурно-екскурсійних та спортивних програмах, ознайомилися з надбаннями та традиціями Діжону, а також потоваришували з французькими однолітками.

Мама Марина зустрічала свою доньку Софію з її першої поїздки за кордон. Жінка хвилювалась за дитину, але щодня підтримувала з нею зв’язок.

«Спільні поїздки допомагають дітям відволіктись, отримати нові враження та завести нових друзів, які також зіткнулися зі схожими випробуваннями. Отож, я щаслива, що моя донька змогла побачити іншу країну та відпочити», – підсумувала вона.

Чотирнадцятирічна Софія вдячна організаторам за таку можливість і з нетерпінням буде чекати наступної поїздки, адже там знайшла багато друзів, познайомилась як з українськими, так і з іноземними однолітками.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook