У “полоні” телекомунікаційного свавілля: що думають вінничани?

Вінниця – місто, яке не тільки живе, а й динамічно розвивається. Така ситуація спонукає представників телекомунікаційних послуг все частіше сюди придивлятись, як на додатковий ринок збуту своїх послуг. Шалений бум кількості компаній, що називають себе “провайдерами”, змушує все більше чути про наслідки недбалого встановлення мережевого устаткування у багатоповерхівках. Водночас оператори мобільного зв’язку, збільшуючи радіус свого покриття, влаштовують телекомунікаційні вишки та радіочастотне обладнання просто-таки над головами людей – на дахах житлових будинків.

Вже зараз у соціальних мережах та у міських групах частішають випадки, коли мешканці обурені діями нових провайдерів стосовно їх житлового майна. Складається враження, що останні, керуючись у першу чергу власною фінансовою вигодою, сильно нехтують побутовим комфортом людей.

Через це ми б хотіли запитати думку наших містян, як вони дивляться на ситуацію, коли новий провайдер або ж оператор мобільного зв’язку (або обидва одразу) матимуть намір зайти до їх домівок. Пропонуємо відповісти на 4 простих запитання: 

Коли у Ваш будинок заходить новий провайдер, зазвичай у під’їзді проводитимуться масштабні монтажні роботи (свердління стін, буріння стелі, прокладка кабелів тощо). Скільки часу ви готові з цим миритися, жертвуючи спокійним побутовим життям та власним комфортом?

У вашу багатоповерхівку має намір зайти новий провайдер або ж оператор мобільного зв’язку. Провайдер встановлюватиме своє обладнання у вашому під’їзді, натомість оператор захоче влаштувати телекомунікаційне радіочастотне устаткування на даху вашого будинку. Усвідомлюєте ви ті проблеми, які можуть у вас виникнути згодом?

Скількох (окрім вже наявних) інтернет-провайдерів та операторів мобільного зв’язку зі своїм устаткуванням ви готові впустити у ваш будинок?

Ваші дії, коли ви дізнаєтесь, що без вашої згоди у ваш будинок зайшов новий провайдер (або оператор), який починає проводити масштабні монтажні роботи?

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook