Вінницький спортсмен підносить український прапор на світових аренах (Відео)

Незламні, як і вся нація, вінницькі спортсмени не лише завойовують перемоги на міжнародних аренах, а й нагадують світові про криваву війну в Україні. Кожного разу, коли підіймається синьо-жовтий стяг та лунає український гімн, вони демонструють стійкість українського народу. Серед спортивної еліти Вінниці виділяється майстер спорту України з сумо, самбо та вільної боротьби – Важа Даіаурі. Його досягнення вражають не лише глядачів, а й експертів спортивної галузі.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Тренував і тренує спортсмена батько – Важа Шотайович Даіаурі. Як розповідає сам Важа, займатися спортом він почав з трьох років. На перші змагання потрапив, коли йому було шість. Тоді Важа програв, але це не зупинило жаги до перемоги. Сьогодні він – спортсмен світового рівня.

У 2023 році Важа Даіаурі отримав звання майстра спорту України з боротьби самбо. Окрім цього, став чемпіоном:

• Європи з сумо;

• світу з сумо;

• ХІ Всесвітніх ігор;

• ІІІ Всесвітніх ігор з єдиноборств.

У 2022 році спортсмена нагороджено орденом Президента «За заслуги» ІІІ ступеня. Завдяки його здобуткам про вінницьку школу сумо знають далеко за межами нашого міста та України.

Щоб досягати таких результатів, тренується сумоїст по дві години двічі на день. Цьогоріч планує представити Україну на чемпіонатах Європи та світу.

У свої 23 роки вінничанин представив Україну в Польщі, Америці, Німеччині, Естонії та Японія. Каже, що відчуває гордість за свою країну, коли над п’єдесталом переможців майорить український стяг.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook