«Нива» U-19 виграла заключний у цьому році футбольний матч

12 листопада вінницька «Нива» U-19 провела заключний офіційний поєдинок у 2020 році. Зустрічалися конкуренти в боротьби за лідерство в турнірній таблиці: нивівці займали другу сходинку, прикарпатці – третю.

Про це повідомляє пресслужба ФК «Нива».

В першому таймі гості володіли невеликою перевагою, але на табло залишалися нулі. Після перерви боротьба йшла на зустрічних курсах, проте гольових ситуацій «Прикарпаття» U-19 б все ж створювало більше.

На 4-й доданій після закінчення основного матчу хвилині «Нива» U-19 отримала право на небезпечний штрафний із лівого флангу. Володимиру Вітюку вдався блискучий удар у «дев’ятку», і воротар гостей був безсилий. Часу, аби врятувати гру, у прикарпатців вже не було.

Отже, 1:0. Наша команда завершує перше коло чемпіонату України перемогою. Змагання поновляться навесні наступного року.

Нагадаємо, «Нива» U-19 виграла у «Поділля»