На Вінниччині посилять карантин

Вже з понеділка,18 жовтня, на Вінниччині посилять контроль за дотриманням карантинних обмежень та відповідальності за їх порушення. Правоохоронці та представники інших інстанцій проводитимуть спільні моніторинги.

Про це повідомляє Вінниця.info.

У Головному управлінні Національної поліції у Вінницькій області відбувся спільний брифінг з представниками Головного управління Держпродспоживслужби області та ДУ «Вінницький обласний Центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» вчора, 13 жовтня. На заході пояснили, що перевірятимуть, зокрема, салони краси, нотаріальні контори та інше. Тобто лише масовими скупченнями людей – не обійдеться.

«Ми створюємо спільні моніторингові спостережні групи, які працюватимуть на території області. Це першочергово стосується місць масового скупчення. Але, й під перевірку підпадають салони краси, кабінети нотаріусів, офісні приміщення та інші установи. Всі, хто працюватиме, буде перевірятися. Попереджень, прохань вже не буде! Не будемо більше просити! Будемо вживати адекватні заходи адміністративного впливу на тих осіб, які злісно ухиляються від виконання тимчасових рекомендацій. Тобто, виконання протиепідемічних заходів. Наша мета – не перейти у «помаранчеву», а потім і «червону» зону, і не дочекатися локдауну», – зауважив перший заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Олександр Сорочан.

Правоохоронці зазначають, що протягом тижня вони задокументували близько 300 адміністративних порушень, якы стосувалися дотримання карантинних обмежень.

«На вокзалах, місцях, де відбувається посадка у транспорт буде проводитися роз’яснювальна робота. Так само на стаціонарних зупинках громадського транспорту. Як і на автошляхах міста та області буде організована відповідна робота по виявленню порушень: чи дотримуються громадяни масочного режиму та соціальної дистанції», – завершив брифінг Ігор Волокітенко, заступник начальника Національної поліції у Вінницькій області.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

560 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.