Знайомимося з можливостями Bank24

Оплатити комуналку або розрахуватися по кредиту – простіше простого

Колись здійснення якої б то не було фінансової операції займало досить багато часу – для цього потрібно було звертатися до відділення банку, возитися з документами, ставити печатки і заповнювати бланки, вистоявши перед цим кілька годин в черзі. Але прогрес не стоїть на місці – технології постійно розвиваються, і внаслідок цього з’являються різні нововведення, які повинні бути оцінені по достоїнству, так як вони призначені для того, щоб зробити наше повсякденне життя простішим і приємнішим.

Дистанційні платіжні сервіси – це не інновація, але безліч людей, особливо старшого покоління, до цих пір довіряють старим перевіреним методам – ​​щоб зробити платежі за реквізитами, вони, як і тридцять років тому, звертаються до відділення пошти або банку, замість того щоб скористатися терміналом самообслуговування. Але перевага платіжних сервісів полягає ще й в тому, що ними можна користуватися, взагалі не виходячи з дому.

Bank24 – прекрасна альтернатива

Bank24 – це популярний український онлайн-сервіс, що дозволяє здійснювати електронні платежі різного призначення. У нього багато переваг над своїми аналогами – приємне для очей оформлення, структуроване меню і багато додаткових «бонусів». Авторизовані користувачі отримують ще більше: автозаповнення, історію операцій, миттєві статуси, шаблони транзакцій.

Щоб зареєструватися, потрібно перейти на https://bank24.com.ua/ і натиснути кнопку «реєстрація», після чого ви побачите формуляр, призначений для заповнення. Там всього лише кілька питань, так що цей процес не забере у вас багато часу.

• На першому етапі ви вводите коректний номер свого мобільного.

• Потім вписуєте ім’я і прізвище – це ваш логін.

• На останньому етапі необхідно придумати пароль – якщо вам складно згенерувати надійний шифр, можете скористатися тим, який вам запропонує система. Ось і все – аккаунт створений! Можете приступати до роботи.


Що пропонує Bank24?

Зайшовши на головну сторінку сайту, ви відразу побачите, що тут є абсолютно все, що вам потрібно. За допомогою Банк24 ви зможете поповнити мобільний рахунок, заплатити за телебачення та інтернет, розібратися зі штрафами і оподаткуванням, погасити кредит і навіть зарахувати кошти на віртуальні акаунти онлайн-ігор. Спектр функцій у нього дуже широкий, тому це сервіс, як то кажуть, на всі випадки життя. Здійснюйте транзакції в будь-який час доби, не прив’язуючись до конкретного графіку – ви точно оціните, наскільки це зручно і практично.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

170 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.