Мер Вінниці Сергій Моргунов: будівельні роботи в новій школі на Поділлі вже завершуються

“Один з найбільших і найважливіших проектів для міста – нова школа на Поділлі. Цього року тут вже навчатимуться діти. Будівельні роботи завершуються – і я дуже задоволений, що ми змогли досягти поставленої мети”.

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Нова школа на Поділлі: будівництво – на фініші

Один з найбільших і найважливіших проектів для міста – нова школа на Поділлі. Цього року тут вже навчатимуться діти. Будівельні роботи завершуються – і я дуже задоволений, що ми змогли досягти поставленої мети. Саме заради дітей ми спрямували на цей об’єкт величезний ресурс з бюджету та об’єднали зусилля разом з інвестором та державою. У масштабний проект, який реалізуємо з 2015 року, інвестували 170 млн грн. Без сумніву, це школа нового покоління – з сучасними стандартами якості до приміщень та облаштування освітнього простору. Учням буде тут не лише комфортно перебувати, але й приємно. Чекаємо 1 вересня!

Опубліковано Сергієм Моргуновим Понеділок, 15 червня 2020 р.

“Саме заради дітей ми спрямували на цей об’єкт величезний ресурс з бюджету та об’єднали зусилля разом з інвестором та державою. У масштабний проект, який реалізуємо з 2015 року, інвестували 170 млн грн. Без сумніву, це школа нового покоління – з сучасними стандартами якості до приміщень та облаштування освітнього простору”, – інформує міський голова.

Він переконаний, в новій школі учням буде не лише комфортно перебувати, але й приємно.

Нагадаємо, новий вінницький навчальний заклад на “Поділлі” буде гімназією – без варіантів.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook