У Вінниці стрімко зростає кількість інфікованих на COVID-19

За вихідні у Вінниці значно зросла кількість хворих на COVID-19. Станом на 15 червня у Вінниці лабораторно підтверджено 831 випадків інфікування коронавірусом.  69 осіб наразі перебувають на стаціонарному лікуванні. У міській клінічній лікарні №1 знаходиться 48 осіб, в реанімаційному відділенні перебувають вісім пацієнтів, у Вінницькій центральній районній лікарні – 2 хворих, та у Калинівській ЦРЛ – 7.

Окрім лабораторно підтверджених випадків, на лікуванні в міській клінічній лікарні №1 перебуває 13 вінничан з підозрою на COVID-19 та 12 з ймовірними випадками захворювання. Вони мають клінічно виражені симптоми COVID-19 та ПЛР негативні результати. За вихідні померло від COVID-19 ще двоє вінничан. Загальна кількість летальних випадків у місті – 13.

«Якщо дивитися подобову статистику, то за останні дві доби по Україні спостерігається суттєве збільшення захворювання на COVID-19. Вінницький регіон за два дні посів третє місце по нових випадках.  Збільшилася суттєво кількість осіб віком  30-50 років, які захворіли.  За вихідні померло двоє пацієнтів. На сьогоднішній день в реанімації перебуває вісім осіб, один із них на апараті штучної вентиляції легень, стан критичний», – повідомив директор департаменту охорони здоров’я Вінницької міської ради Олександр Шиш. 

В п’ятницю, 12 червня, міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення, щодо посилення контролю за дотриманням протиепідеміологічних заходів.  

Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної і оборонної роботи та режиму секретності Олег Парфілов зазначив, що жодних заборон не виносили. Разом з тим – посилюється контроль за дотриманням вінничанами протиепідеміологічних заходів. «В п’ятницю ми прийняли відповідне рішення комісії, і воно спрямоване на попередження розповсюдженню коронавірусу», – сказав Олег Парфілов.

Нагадаємо, у Вінниці станом на 15 червня – 831 коронавірусних випадків: померло 13, одужали 497 осіб.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook