У вересні на Вінниччині проведуть музичний фестиваль “БарРокКо”

У місті Бар на четверте вересня заплановано проведення Фестивалю стильної музики «БарРокКо», символом події було обрано постать Михайла Грушевського.

Про це повідомляє видання “Укрінформ”.

Це вже буде п”ятий фестиваль, і «БарРокКо» у нашому невеличкому місті знову збере українських виконавців, які грають якісну вітчизняну рок-музику. Цьогоріч головним символом фестивалю є одна з найпомітніших українських постатей XX століття Михайло Грушевський. Він автор монографії про Барське староство, яка є одним із найкращих його історичних досліджень. На вшанування 155-річчя його й обрано символом фесту, а портрет його буде на всій символіці «БарРокКо»,

– розповіла співорганізаторка фестивалю Інна Ткачук.

Захід проведуть на міському стадіоні. Для відвідувачів виступатимуть TOLOKA, OMANA, The Unsleeping, WENTSEAT та STANZA.

Варто зазначити, що в програмі фестивалю не лише музичні виступи, а й візуальні атракції. Для них організатори використовуватимуть пам”ятки місцевої архітектури, зокрема залиши Барського замку XVІ сторіччя та костел святої Анни.

До фестивалю буде організовано доставка чартерними автобусами з Вінниці. Діятимуть фуд-корти та наметове містечко, також залишитись на ночівлю можна буде у місцевих готелях. Крім того, організатори повідомляють, що максимально наситять дозвілля учасників знайомством з історією міста та екоактивностями.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

590 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.