У Вінниці готуються до дощового сезону

У неділю до Вінниці прийшов південний циклон, який приніс з собою рясні опади. У місті вже два дні йдуть дощі, тому комунальники почали підготовку заздалегідь: було очищено зливову каналізацію. Роботи відновляться сьогодні після закінчення дощу.

Про це повідомляє телеканал “Віта”.

За словами начальника Вінницького обласного центру з гідрометеорології Юрія Власова, місто вже відчуло кліматичні зміни. Якщо раніше звичними були затяжні дощі, то тепер на зміну їм прийшли миттєві та інтенсивні зливи, коли за добу випадає місячна норма опадів. Тому збільшується навантаження на каналізаційну мережу.

Загалом на сьогодні система зливової каналізації має понад 300 зливоприймальних решіток та 150 оглядових колодязів. Протяжність зливової мережі – близько 30 кілометрів. Комунальні служби міста постійно проводять очистку зливової каналізації для того, щоб вода встигала сходити у колодязі та не виникало підтоплень. Коли ми дізнаємося, що за прогнозами очікуються інтенсивні зливи, напередодні додатково очищуємо зливову каналізацію, особливо там, де на неї є найбільші навантаження. Так зробили й перед вчорашньою зливою,

– розповів директор департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Юрій Семенюк.

Крім того, чиновник запевнив що роботи з очистки мережі будуть продовжуватись і нагадав містянам бути відповідальними та не викидувати до каналізації побутові відходи.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

220 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.