Які способи пошуку роботи в Нью-Йорку доступні новоприбулим?

Високий рівень життя та відмінні можливості для кар’єрного зростання у Сполучених Штатах є одними з тих факторів, які приваблюють тисячі іммігрантів. Кожен може знайти потрібну для себе кар’єру, але чим особлива робота в Брукліні і на що слід звернути увагу новачкам? У цій статті ми пропонуємо відповіді на ці запитання.

Які професії актуальні для іммігрантів?

Як отримати роботу в Нью-Йорку без досвіду та знання мови – поширене питання новоприбулих. Такі можливості надають супермаркети, заклади громадського харчування, служби доставки тощо. Це чудові професії для початківців, оскільки вони не потребують великого досвіду чи підготовки. Крім того, існують інші популярні професії для іммігрантів:

  • Вантажники. Необхідними вимогами для цієї професії є сила та витривалість, тому вакансії у Нью-Йорку орієнтовані на чоловіків.
  • Няні та домробітниці. Людям у цих сферах часто надається робота із проживанням. На цю посаду можуть претендувати люди без досвіду роботи та знання англійської мови. Серед вимог: чесність, працьовитість та вміння спілкуватися з дітьми. Ці посади підходять для жінок.
  • Техніки для кабельних мереж. Співробітники встановлюють та обслуговують телевізійні, стільникові та Інтернет-кабелі. Мінімальні вимоги: фізична витривалість та відсутність страху висоти. Робота на вежах зв’язку підходять тільки для чоловіків.
  • Доглядальниці. До обов’язків входить допомога по дому, турбота про особисту гігієну пацієнта або пенсіонера та інші завдання. Кандидат має бути приємним, фізично здоровим та здатним справлятися з домашніми обов’язками. Для цієї професії підходять як чоловіки, і жінки.

Де шукати роботу у Нью-Йорку для українців?

  1. Дошки оголошень. Тут компанії публікують вакансії, а претенденти розміщують резюме. Крім цього на онлайн-ресурсах ви можете дізнатися багато корисної інформації про життя та роботу в США.
  2. Групи та канали в соціальних мережах. З їх допомогою ви можете переглянути свіжі вакансії, поспілкуватися з людьми з вашої країни та дізнатися все про нового роботодавця. Особливо популярні канали Telegram, де можна легко знайти роботу в Нью-Йорку на кеш.
  3. Рекомендації друзів чи родичів. Цей варіант слід використовувати тим, хто переїжджає до США до родичів чи має контакти з українською діаспорою.

Якому місцю роботи ви надасте перевагу?

Навіть якщо у вас немає освіти, досвіду або англійської мови, ви все одно можете непогано заробляти в США. Найголовніше — користуватися лише перевіреними послугами та знати, на яку роботу варто звернути увагу.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook