Як влаштований масляний обігрівач

Побутові обігрівачі забезпечують комфортний мікроклімат у приміщенні. Одними з найбільш популярних конструкцій є маслонаповнені вироби — безшумні, надійні й безпечні. Зовні вони схожі на звичайні радіатори, що використовуються для централізованого опалення. Але на відміну від класичних батарей теплоносій в них знаходиться в замкнутому контурі, а не подається по трубах.

Основним елементом конструкції є металевий корпус. Теплоносієм виступає мінеральна олива, яка зберігає й передає тепло від трубчастого електронагрівача. В герметичній трубці розташована ніхромова струмопровідна нитка, що під час підключення приладу до електромережі здійснює нагрівання. Завдяки ізоляції ніхрому діелектричним матеріалом ураження людини струмом неможливе.

Приміщення обігрівається за принципом конвекції. Розташоване ближче до підлоги холодне повітря контактує зі стінками радіатора, прогрівається й піднімається вгору. На його місце спускаються охолоджені маси.

Переваги масляних пристроїв

Нагрівальні електроприлади користуються серед вінничан великою популярністю. Якщо ви й досі сумніваєтесь у доречності такого вибору, наступні переваги доведуть, чому саме потрібно купити масляний обігрівач у Вінниці.

Безшумна робота

У цілому обігрівачі працюють тихо. Під час нагрівання та охолодження можливе невелике потріскування.

Рівномірне нагрівання повітря

Це можливо завдяки помірній тепловіддачі від усієї поверхні радіатора. Дехто на таких обігрівачах сушить одяг, не боячись підпалити тканину і влаштувати пожежу. Достатньо включити прилад на мінімальну потужність.

Безпека

Нагрівання радіатора до 110 °C мінімізує можливість отримання опіку, якщо людина доторкнеться до розігрітої поверхні. Саме тому невеликою є й пожежна небезпека. Завдяки системам відключення за умови перегріву й перекиданні прилади захищені від загоряння та вибуху. Отже, масляні обігрівачі можна використовувати у приміщеннях, де знаходяться діти без дорослих.

Мобільність

Сучасні моделі забезпечені колесами, що спрощує процес пересування обігрівача на нове місце.

Екологічність

Поверхні, нагріті до надмірних температур, не контактують з повітрям. Завдяки цьому масляні пристрої не пересушують його, не спалюють кисень. При контакті електронагрівача з пилом відсутній неприємний запах.

Довге остигання масла

Олива всередині радіатора не остигає відразу, а ще певний час віддає накопичене тепло.

Мінуси обігрівачів

Недоліків у таких обігрівачів небагато, але вони також є. Для ухвалення остаточного рішення щодо покупки пристрою варто з ними ознайомитися.

Велика вага

Маса оливи, що міститься в ємності, додається до ваги металу. Масляні обігрівачі важчі за інші побутові опалювальні пристрої. Недолік компенсується колесами.

Низька інтенсивність нагріву

Нагрівання оливи до робочої температури займає тривалий час, тому приміщення прогрівається повільно. З їхньою допомогою неможливо прогріти велику промерзлу кімнату. Зате нагрівач є чудовим додатковим джерелом тепла.

Переваг у приладів більше, ніж мінусів. А якщо ще врахувати різноманітність моделей і доступну вартість, вони — вдалий вибір для обігріву приміщень у побуті.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook