Як купити криптовалюту кредитною або дебетовою карткою

Сьогодні є багато способів, щоб купити криптовалюту або виконати операцію з її продажу. Найбільш ненадійний і ризикований метод – робота з посередниками, а найбільш перевірений і найчастіше використовуваний – криптовалютні біржі

Сьогодні є багато способів, щоб купити криптовалюту або виконати операцію з її продажу. Найненадійніший і ризикований метод – робота з посередниками, а найбільш перевірений і найчастіше використовуваний – криптовалютні біржі. В Україні є кілька варіантів надійних майданчиків, серед яких особливо виділяється вітчизняний сервіс WhiteBIT. Саме ця платформа визнана найбільшою у Європі. Крім перерахованих рішень, також можна скористатися онлайн-або офлайн-обмінниками, терміналами, P2P-платформами.

Криптовалютна біржа

Це найвідоміший і найпоширеніший спосіб, щоб придбати криптовалюту за гривні. Тут ви зможете не лише торгувати цифровими монетами, а й отримати прибуток від інвестування. Серед найбільших майданчиків варто виділити WhiteBIT, Binance, EXMO, OKX та ін. Практично кожна сучасна біржа криптовалют дозволяє здійснювати прямі покупки, використовуючи платіжні системи та банківські картки. Але важливо заздалегідь вивчити розмір комісій за купівлю-продаж та виведення коштів, ліміти, що діють.

Якщо розглядати на прикладі WhiteBIT, платформа дає можливість поповнити гривневий рахунок банківською карткою без комісії. Однак подібна умова діє виключно для власників карток Monobank. Якщо використовуються картки інших банків, то комісійний збір складає 0,7%.

P2P-торгівля на біржі

Це простий та оптимальний варіант придбання криптовалюти, який може запропонувати сучасна криптобіржа. У цьому випадку операції відбуваються безпосередньо між користувачами. Сам сервіс виступає лише гарантом надійності угод. Щоб купувати та продавати крипту у такий спосіб, необхідно зареєструватися на ресурсі та пройти процедуру верифікації. Це дозволить безперешкодно здійснювати усі бажані операції.

Електронні обмінники

Це ще один спосіб купити крипту в режимі онлайн. Обмінні пункти функціонують 24/7 і дають можливість придбати чи продати цифрові активи, використовуючи як оплату картки українських банків. Обмінники переважно відрізняються між собою за встановленим курсом. Перед початком роботи обов’язково вивчіть усі умови та оцініть надійність сервісу.

Електронні обмінні пункти такого плану можуть працювати у автоматичному чи ручному режимі (з участю оператора). Частина з них пропонує користувачам пройти реєстрацію, щоб отримати доступ до програм лояльності. Завдяки цьому зростає інтерес до того чи іншого майданчика.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook