IMAGE NEW FORMULA

https://imagenewformula.com/

Із питань працевлаштування ,  отримання продукції  компанії  у Вінниці  звертайтесь за телефоном  097-088-53-20

 Компанія «Імідж» – це вітчизняний виробник унікальних косметичних та лікувально-профілактичних препаратів. Портфель продукції компанії складає більше 100 найменувань товарів у восьми категоріях. Крім цього постійно діє власна Бізнес-школа, випускниками якої за останні роки стало більше 100 директорів, які очолили філіали на території України, Росії та незабаром Польщі. Коли у 2003 році команда однодумців організувала Компанію, головною рушійною силою до успіху стали: віра у результат, мужність, амбіціозність, наполегливість. Це команда справжніх лідерів. Їм вдалося розкрити свій потенціал. Хоча багато чому їм прийшлося навчитися за роки співпраці. Свій досвід вони готові передавати наступним гідним успіху поколінням.

Рішучі кроки у майбутнє

Сьогодні Компанія «Імідж» перебуває у стадії активного зростання потенціалу. З розвитком Компанії створюються нові ринки, тому для професійно підготовлених співробітників з’являються новий рівень та необмежені можливості для досягнення високих результатів. Стратегічна ціль у даний момент – відкриття нових 100 філіалів по всій Україні, відкриття філіалів у Польщі. Тому є унікальний шанс випробувати власні сили в новій команді талановитих та успішних бізнесменів.

Наші співробітники працюють успішно та із задоволенням

Компанія визначила основні принципи т а цінності, які найкраще відповідають вимогам сучасних молодих людей та створюють оптимальні умови для кар’єрного зростання, навчання та розвитку особистості як успішного бізнесмена. Молоді підприємці Компанії мають сформований погляд на життя: вони чітко знають, що хочуть від себе та інших, сміливо долають усі перешкоди на шляху до успіху та вірять, що кар’єрні можливості необмежені.

Поради для досягнення успіхів у роботі

Ставайте керівником нового типу – сильним, амбіційним, готовим до успіху та відповідальності. Пройдіть навчання у Бізнес-школі «Менеджмент за 365 днів» і отримайте необхідні знання та досвід для досягнення найкращих результатів!

Із питань працевлаштування ,  отримання продукції  компанії  у Вінниці

 звертайтесь за телефоном 097-088-53-20

Болерятівник для тіла

Бальзам для тіла блокує больовий синдром, рекомендований при ревматизмі, артириті, радикуліті та остеохондрозі.

Властивості сабельника, окопника і колізії (відома як «Золотий Вус») мають заживляючу, антибактерійну, протизапальну дію, допомагає зняти больовий синдром і м’язове напруження.

Золотий вус незамінний для лікування травми ліктьового і колінного суглобів, попереджає набряки, накопичення рідини в суглобній сумці. Допомагає при болях в спині, розтяжках і остеохондрозі.

Сабельник болотний сприяє відновленню і росту сполучних тканин, регенерує нові клітини.

Спосіб застосуванн: 1-3 рази на день наносити масажними рухами на болючі ділянки спини, рук та ніг протягом 3 тижнів, повторити через тиждень.

Із питань працевлаштування ,  отримання продукції  компанії  у Вінниці

 звертайтесь за телефоном   097-088-53-20

Зубна паста з ефектом мікропломби

Новинка!!! Зубна паста не тільки ефективно чистить і відбілює зубну емаль, але і заповнює мікротріщини, і цим забезпечує надійний захист від карієсу, проникнення і розвитку патогенних мікроорганізмів протягом дня

Спеціальна комбінація солі усуває чутливість зубів;

-цитрат цинку зменшує утворення каменю нв зубах;

-наявність фтористих зєднань зміцнює зубну емаль;

-екстракти шавлії, сосни, календули, кореню аіру зміцнює ясна;

-сік лимону сповільнює і попереджає утворенню зубного нальоту, а також має відбілюючу дію, повертає натуральну білизну зубам без пошкодження емалі;

-рекомендується до використання як для щоденної гігієни, так і для процедур в стоматологічних кабінетах.

Із питань працевлаштування ,  отримання продукції  компанії  у Вінниці

 звертайтесь за телефоном 097-088-53-20

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook