У вінницьких багатоквартирних будинках ремонтують дахи

У Вінниці розпочали капітальні ремонти дахів багатоквартирних будинків. Станом на сьогодні, ремонтують п’ять покрівель.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

“Капремонт усіх цих дахів фінансується міським бюджетом в рахунок першого безкоштовного капітального ремонту для ОСББ, – розповідає директор департаменту житлового господарства Роман Фурман. – Це дороговартісні роботи, тож при створенні об’єднання співвласників, вінничани часто обирають саме ремонт покрівель”.

ремонтують дахи

Як стверджує пан Роман, Вінниця – одне з небагатьох міст, де влада, намагається всіляко підтримувати людей, які беруть управління будинком у власні руки. Тому, при створенні об’єднання співвласників, коштом міського бюджету виконується капітальний ремонт одного з конструктивних елементів будинку. Це може бути як дах, так і, наприклад, система водопостачання, опалення, капітальний ремонт ліфта тощо. А якщо будинок зведений до 1970 року, то з міського бюджету покривається капремонт одразу двох конструктивних елементів, але, при умові, що він не здійснюється протягом одного року. Таким чином, торік безкоштовний капітальний ремонт одного з конструктивних елементів будинку після створення ОСББ виконали в 21 житловому будинку.

ремонтують дахи

Наразі усі будинки де виконується капремонт дахів – це шатрові покрівлі. Зокрема, ремонтні роботи тривають за наступними адресами:

вул. Хмельницьке шосе, 112 А, вул. Кропивницького, 10, вул. Запорізька, 26, вул. Гоголя, 20 та проспект Космонавтів, 51.

За словами директора департаменту житлового господарства, по перших двох об’єктах уже виконано понад 60% робіт від запланованого. Втім, терміни завершення робіт залежатимуть від погодних умов та відсутності інших форс-мажорів.

ремонтують дахи

На сьогодні, по будинках, що знаходяться на Хмельницькому шосе та Кропивницького, будівельники уже зняли старе покриття, облаштували вентиляційні канали та змонтували нову конструкцію. Наразі потрібно завершити роботи по монтажу безпосередньо шиферного покриття.

Загалом, в місті цього року запланований капітальний ремонт покрівель на 21 багатоквартирному будинку. Проте, ця кількість не є остаточною та може коригуватися

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook