Економічний потенціал Вінниччини: Ключ до перемоги – економіка, яка працює

Вчора, 15 березня,  на інтерв’ю на радіо “Місто над Бугом”  заступник голови Вінницької обласної Ради Дмитро Чаленко, розповів про те на наскільки економіка Вінницької територіальної  громади адаптована до умов війни та  питання повоєнного відновлення інфраструктури.

Про це повідомляє Місто над Бугом.

« Вінницькі підприємці, бізнес, великі виробництва буквально за тижні після початку війни відновили свою роботу розуміючи, що економіка, яка працює є запорукою тилової підтримки фронту. В територіальних громадах області створено усі належні умови для комфортної та якісної релокацї підприємств з територій, де ведуться / велися бойові дії. Таких в області на сьогодні майже 300. Завдяки цьому створено понад півтори тисячі робочих місць. Все це говорить про те, що Вінниччина має усі шанси після нашої перемоги стати логістичним, індустріальним, промисловим центром України» – відповів в етері проєкту «Рефлекторія» Дмитро Чаленко.

Усі податки від виробництва сьогодні спрямовані на українську армію, її оснащення, підтримку, ресурсне забезпечення. Разом із тим, також мають розвиватись й територіальні громади області. Це і є головні виклики та перспективи 2023-го року: синхронно, разом з активною допомогою нашій армії ми маємо динамічно розвивати економіку, завдяки чому і формуватимуться податки, бюджети, які і фінансуватимуть нашу оборону.

«Навіть попри війну, економіка Вінницької області вийшла на мінімальний рівень зростання. Це говорить про якісний інвестиційно – індустріальний клімат в нашому регіоні, в тому числі – і для релокованих підприємств» – сказав в інтерв’ю проєкту «Рефлекторія» заступник голови Вінницької обласної Ради Дмитро Чаленко.

Наприкінці лютого у Вінниці відбулась велика представницька міжвідомча нарада за участі представників Міністерства економіки та відповідного Комітету Верховної Ради України, народних депутатів, урядовців, представників місцевої влади та бізнесу.

Учасники обговорювали проблематику повоєнного відновлення економіки, будівництва, інвестицій, залучення нових кластерів та індустріальних парків: таких у Вінниці нині діє чотири, плюс – ще один науково-індустріально-інтелектуальний кластер, що розбудовується на базі колишнього заводу «Кристал».

Також Дмитро Чаленко розповів про діяльність Вінницького міжрегіонального гуманітарного штабу, який активно продовжує свою діяльність на підтримку Збройних сил України та внутрішньо переміщених осіб.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook