У Вінниці встановили плонад 800 сучасних LED-світильників

У 2019 році у Вінниці тривали роботи по реконструкції мережі зовнішнього освітлення. Встановлювали нові світлодіодні світильники на територіях закладів освіти, у мікрорайонах з приватною забудовою, у рамках капітальних ремонтів вулиць, зон відпочинку тощо. Модернізація освітлення важлива для створення безпечних та комфортних умов для містян та гостей Вінниці.

Енергоефективні світильники, які встановлюються по місту, виробляє місцеве підприємство”, – інформує департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міськради.

Світлі вулиці є вимогою сучасного комфортного європейського міста. Відповідно до заходів Плану дій зі сталого енергетичного розвитку у Вінниці, вже кілька років встановлюють світлодіодні світильники. Такі ліхтарі споживають електроенергії удвічі менше ніж натрієві лампи, а це – економія бюджету.

За інформацією міськради, у 2019 році нове сучасне освітлення з’явилось на оновлених ділянках по вулиці Пирогова, Данила Нечая, Замостянській, по вулицях Черняховського, Лесі Українки. Також LED-освітлення облаштували у рамках капітального ремонту по вулиці Свидницького, що на Старому місті. Відбулась реконструкція зовнішнього освітлення на ділянках вулиць Академічна, Свідзінського, Горської та Загребельного, 1, 2, 4, 5 провулків Гніванського шосе та інші.

Встановлювали світильники й на територіях для відпочинку. Кілька ліхтарів на сонячних батареях з’явились на новій сучасній зоні відпочинку по провулку Київському біля будинків №60-62, яку облаштували у рамках проекту БГІ. Встановили сучасне освітлення й у рамках реконструкції площі біля озера на Максимовича та біля підземного сміттєвого майданчика на вулиці Замостянській.

Також у 2019 році облаштовували сучасне освітлення біля встановлених нових ігрових мультикомплексів. Наприклад, по вулиці Москаленка біля озера, по вулиці Винниченка, 36 (територія початкової школи №8) та інші.

Нагадаємо, Вінниця отримає фінансування на сучасне вуличне освітлення.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.