На Вінниччині затримали ревізора “Укрзалізниці” під час отримання 10 тис. грн хабаря

Ревізора з безпеки руху потягів «Південно-Західної залізниці» звинувачують у тому, що він створив корупційну схему і отримував хабарі. Затримали працівника увечері 9 січня – працівники прокуратури Вінницької області разом зі співробітниками обласного управлінням Служби безпеки України та слідчим управлінням ГУНП Вінниччини.

– …дії вчинені одним із ревізорів з безпеки руху потягів регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця». Вказана особа створила корупційну схему з одержання неправомірної вигоди від суб’єктів господарювання за безперешкодне проходження технічних оглядів і допуск до експлуатації залізничного транспорту, – повідомляють у пресслужбі прокуратури Вінницької області. – Саме після передачі вищевказаній особі грошових коштів у сумі 10 тис. грн від керівника одного із підприємств за “належний” технічний огляд і безперешкодний допуск в експлуатацію трьох тепловозів, його затримано із неправомірною вигодою у порядку ст. 208 КПК України.  

Наразі тривають першочергові слідчі дії з метою установлення всіх обставин, готуються відповідні процесуальні документи для повідомлення особі про підозру та обрання їй запобіжного заходу.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.