У Вінниці розкажуть, що таке досвідна освіта у сільській місцевості

Вінничан запрошують на презентацію під назвою “Що таке досвідна освіта у сільській місцевості? Та приклад “Еко-Центру Стіна”. Зустріч відбудеться 27 лютого у “HUB Місто змістів” (вул.Пушкіна, 11) з 18:00 до 19:30. Вхід вільний.

Розвиток лідерських навичок та командної співпраці, практичних вмінь організації заходів в позаміських умовах, знайомство із побутом селян, їх традиціями та історією, міжособисте спілкування – все це вдосталь пропонує сільська місцевість як навчальний контекст. Тут можливо реалізовувати програми неформальної, прикладної освіти для різних цільових аудиторій, але передусім – молоді.

“На зустрічі будемо розглядати досвід проекту Terra Incognita, що реалізується ГО “Центр розвитку Пангея Ультіма” на базі “Еко-центру Стіна” у селі Стіна, Вінницької області за підтримки програми Erasmus Plus Європейської Комісії. “Еко-центр” і село Стіна, яке знаходиться досить далеко від міських конгломерацій став у 2019 році майданчиком для насиченого міжкультурного спілкування, оживлення традицій, згуртованої роботи молоді з різних куточків України і Європи та місцем справжнього свята. Приходьте на захід і ви дізнаєтесь як можливо розвивати схожі програми досвідної освіти у своїх селах, що неформальна освіта дає для місцевої громади та учасників програм”, – кажуть організатори.

За додатковою інформацією звертайтесь: eco.center.stina@gmail.com, (097)6402756.

Нагадаємо, організатори вінницького “Щедрого вівторка” планують зібрати 150 тис. грн.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

611 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.