У одному з вінницьких укриттів зможуть сховатися понад 300 відвідувачів садочка

Ще з перших тижнів повномасштабного вторгнення заклад дошкільної освіти № 30 відчинив свої двері для дітей громади. Тоді адміністрація садочка спільно з працівниками закладу власними силами адаптували підвальне приміщення під укриття, щоб діти мали змогу продовжувати відвідувати заклад.

«Нещодавно за кошти міської ради був здійснений ремонт підвального приміщення, яке зараз виконує функцію найпростішого укриття. Наразі укриття поділено на чотири приміщення, в яких діти згідно з віковими групами перечікують повітряну небезпеку та продовжують заплановані заняття згідно з графіком», – каже завідувачка садочка Олена Черешнюк.

Укриття у ЗДО № 30 оснащене усім необхідним та відповідає вимогам ДСНС. У приміщенні зробили другий вихід, залили підлогу, зробили нове освітлення, вбиральні, провели Wi-Fi, встановили обігрівачі, бойлер, вогнегасники та аптечки.

За словами завідувачки, у цьому укритті одночасно можуть перебувати понад 300 діток.

«На сьогодні вже 110 діток відвідали садочок. За попередній тиждень роботи закладу освіти укриттям ми вже користувались, адже були дні, коли у нашій області була повітряна тривога. Дітки дуже швидко відреагували, без усіляких проблем одягнулись і у супроводі вихователів та помічників вихователів вирушили до укриття», – додає завідувачка садочка Олена Черешнюк.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook