Особливості застосування ібупрофену

Жарознижувальні препарати повинні бути в кожній домашній аптечці. Один з таких ефективних препаратів – ібупрофен. На https://apteka911.ua/shop/lekarstvennyie-preparatyi/zharoponizhayuschie можна знайти лікарські препарати на його основі.

Для пошуку найближчої аптеки з прийнятними цінами можна використати Медичну інформаційну систему Аптека 9-1-1. За кілька хвилин можна знайти про вибраний препарат всю необхідну інформацію: від складу до відгуків користувачів щодо ефективності засобу.

Коли використовують ібупрофен?

Цей нестероїдний протизапальний препарат діє комплексно. Він дозволяє позбутися:

  • високої температури;
  • запалень в організмі;
  • болю різного характеру.

Крім того, препарат досить ефективний, якщо висока температура викликана вірусними збудниками.

Сучасні фармацевтичні компанії випускають велику кількість ліків на основі ібупрофену. Вони відрізняються за концентрацією діючої речовини, формою випуску (таблетки, капсули, суспензії, сиропи й т. д.), смаком. Ібупрофен – досить безпечний препарат, тому його використовують навіть у педіатрії. Звісно, варто консультуватися з лікарем перед прийманням цих ліків.

Побічна дія ібупрофену

Зазвичай цей нестероїдний препарат добре переноситься організмом, але можлива і побічна дія ліків. Серед найбільш популярних симптомів:

  • шлункові розлади (нудота, легка печія);
  • здуття живота, закрепи;
  • запаморочення;
  • висипи на шкірі;
  • дзвін у вухах тощо.

Симптоми можуть виникати при перевищенні вказаної добової норми або при слабкості організму. Значна кількість побічних ефектів пов’язана з розладами ШКТ. Тому його не застосовують при лікуванні вагітних жінок або пацієнтів похилого віку. Також не рекомендується застосовувати ібупрофен при наявності ниркової або печінкової недостатності.

Для зниження побічних реакцій та негативної дії препарату на організм його приймання чергують з використанням парацетамолу. Це також безпечний лікарський засіб, який не менш ефективно справляється з високою температурою при застудних та інших захворюваннях.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook