У 2023 році вдвічі збільшилася кількість ОСББ у Вінниці порівняно з попереднім роком

У цьому році в Вінниці кількість новостворених ОСББ подвоїлася у порівнянні з минулим роком. Якщо протягом усього 2022 року в обласному центрі було створено 34 об’єднання співвласників, то з початку 2023 року мешканці 68 будинків взяли управління своїми житловими приміщеннями у свої руки.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

З них, як повідомляє начальник відділу по розвитку ОСББ Вінницької міської ради Ігор Іванов, 12 будинків – це новобудови, а 56 – старий житловий фонд.

“Загалом, серед новостворених ОСББ, майже половина припадає на будинки 1971-1990 років побудови. Кількість новостворених ОСББ серед новобудов і будинків до 1970 року зведення – приблизно однакова. Найменше ОСББ цьогоріч створили мешканці будинків 1991 – 2013 років побудови”, – зазначає Ігор Іванов.

Всього у місті, станом на четверте грудня, нараховується 890 ОСББ у 969 будинках.

“Сьогодні можна констатувати, що за показниками створення об’єднань співвласників ми поступово виходимо на довоєнні показники. Наприклад, у 2021 році в місті було створено 70 ОСББ, а у 2020 році – 68. Звісно, таких показників не було б, якби не наші Збройні сили, завдяки яким у людей повертається впевненість у завтрашньому дні. Позитивно на динаміці створення ОСББ позначаються і профільні програми підтримки об’єднань міської ради”, – зазначає Ігор Іванов.

Крім того, мешканці будинків, які виявили бажання створити ОСББ, можуть розраховувати на повний та безкоштовний супровід цього процесу. Для допомоги охочим взяти управління будинком у свої руки в обласному центрі працює Ресурсний центр підтримки ОСББ Вінниці. Він знаходиться за адресою: вулиця Келецька, 65. Номер телефону: 067 -430- 32 -26.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook