Наступного тижня у Вінниці відбудеться День зеленого бізнесу

12 грудня, у Вінниці відбудеться День зеленого бізнесу, присвячений обговоренню досвіду успішних екологічно чистих бізнес-моделей, а також роботі з відновлювальними джерелами енергії та іншим перевагам переходу на енергоефективність.

Організатором заходу стала громадська організація “Він-Ресурс” за підтримки департаменту відновлення та розвитку Вінницької міської ради. Подія, яка відбудеться у Хабі Місто змістів о 10 годині стане логічним завершенням цілої низки події, метою яких є привернення мешканців Вінницької громади до збереження довкілля та більш свідомого ставлення до природи та її ресурсів.

“День зеленого бізнесу стане для вінничан можливістю обмінятися ідеями та обговорити практичну площину у частині впровадження екологічно чистих технологій. Запрошуємо всіх охочих вінничан на цей захід, де будуть також присутні експерти, підприємці та активісти, які можуть чимало розповісти про шляхи сталого розвитку громади”, – зазначила директорка департаменту відновлення та розвитку Вінницької міської ради Ольга Ремешевська.

Зареєструватися на захід можна за посиланням.

Довідка: Проєкт реалізовується у співпраці з “Центром екологічних ініціатив “Екодія” за фінансової підтримки Федерального міністерства економіки та кліматичних дій Німеччини в рамках проєкту Міжнародної Кліматичної Ініціативи (ІКІ) “Посилення громадянського суспільства в реалізації національної кліматичної політики”.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook