У Писарівці відбувся благодійний показ фільму «Довбуш»

У Писарівському закладі культури, що у Вінницько-Хутірському окрузі, відбувся благодійний показ фільму «Довбуш» Олеся Саніна.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Як повідомляє староста Вінницько-Хутірського округу Владислав Кривешко, це перший благодійний показ, наступний сеанс, запланований на базі Щітецького будинку культури, в п’ятницю, 15 грудня.

“Кошти, виручені тижнем раніше з благодійного показу фільму «Довбуш» — будуть передані на пальне для машини, котра поїде до наших односельчан, які боронять нас на східному напрямку, – зазначає Владислав Кривешко. – Фактично, ми започатковуємо традицію проведення кінопоказів історичного та патріотичного кіно у наших населених пунктах. Ми маємо поглиблювати знання про свою історію, аби впевненіше справлятися з важкою сучасністю та оптимістичніше дивитись у подальше майбутнє нашої держави».

Кінострічка «Довбуш» є однією з наймасштабніших в історії українського кінематографа.

Як зазначає очільник округу, стрічка несе важливий посил про захист народу та українську ідентичність, що в контексті повномасштабного вторгнення росії в Україну, підвищує значущість фільму, викликаючи у глядачів особливі емоції.

«За результатами першого дня показу, вдалось зібрати понад 6,3 тисячі гривень. А по завершенню фільму глядачів очікував приємний сюрприз — розіграш лотереї. У підсумку, троє учасників отримали цікаві та креативні подарункові набори», – зазначає Владислав Кривешко.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook