Сучасні та енергоефективні: У вінницьких квартирах замінюють вікна

У Вінниці задля підвищення енергоощадності у багатоквартирних будинках замінюють вікна.

З запланованих п’яти об’єктів, поки завершили роботу в одному з будинків,  в чотирьох – знаходяться на завершальному етапі.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницькі міську раду.

“Власне, самі вікна по цих об’єктах уже встановлені, втім тут ще потрібно зробити відкоси, провести їх фарбування тощо. Думаю, що роботи по цих будинках завершать найближчим часом”, – каже директор департаменту житлового господарства міськради Роман Фурман.

Мова йде про будинки за наступними адресами: вул. Київська, 106, вул. Д. Галицького, 16, вул. Київська, 60 та вул. Андрія Первозванного,30.

Ще по одному будинку, а саме за адресою – вулиця Болгарська,11, за словами Романа Фурмана, наразі укладається договір з підрядною організацією.

“Загалом, заміна старих вікон на металопластикові дозволить зменшити втрати теплової енергії в цих будинках у зимовий період”, – зазначає очільник департаменту.

Усі роботи виконуються за програмою співфінансування з міською радою.

Щоб долучитися до цієї програми мешканці багатоквартирних будинків мають прийняти відповідне рішення на загальних зборах співвласників, після чого з протоколом зборів потрібно звертатися до управляючої компанії або до департаменту житлового господарства. Схожий порядок дій і випадку, якщо у будинку створене ОСББ.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook