Стейкхолдери культури Рівного прибули до Вінниці перейняти наш успішний досвід у культурній сфері

 11 травня, у Вінницю прибула офіційна делегація виконавчого комітету Рівненської міської ради на чолі з заступницею міського голови ВК Рівненської міської ради Мариною Кузмічовою. Основною метою цього приїзду є обмін досвідом та встановлення партнерських зв’язків у рамках проєкту «Стратегія розвитку культури Рівного» та програми #EU4CULTURE в Україні, в якій також бере участь і наше місто.

Перебування рівнян у місті над Бугом розпочалось із зустрічі з заступницею Вінницького міського голови Галиною Якубович, директорами департаментів культури та туризму, а також їх фахівцями.

З вітальним словом до гостей звернулася Галина Якубович: «Рада вітати вас у Вінниці від імені міського голови Сергія Моргунова та всієї громади. Ми завжди відкриті до співпраці та готові ділитися досвідом із нашими колегами та почути про ваші успіхи. Адже тільки у співпраці завжди народжуються гарні проєкти та ідеї. Культура має в будь-які часи розвиватися, вона має дарувати людям емоції й ми з вами покликані робити все аби так і було. Адже працюємо заради громади, заради покоління, що підростає».

Як сказала заступниця міського голови ВК Рівненської міської ради Марина Кузмічова, у Вінницю вони приїхали з конкретною метою – перейняти досвід у сфері стратегування культури, культурно-мистецького життя, туризму та промоції міста.

«Ніщо так не зближує, як обмін досвідом. Ми хочемо творити спільні проєкти та тримати культурний фронт. Сподіваємось на плідну співпрацю», – говорить Марина Кузмічова.

А керівниця управління культури та туризму Рівненської міської ради Наталія Лозовська, додала, що стейкхолдери культури з Рівного плідно працюють над створення «Стратегії розвитку культури Рівного» і досвід Вінниці має для них неабияке значення, адже у Вінниці у грудні 2022 року вже затвердили «Стратегію розвитку культури Вінницької міської територіальної громади до 2025 року».

Директор департаменту культури Вінницької міської ради Максим Філанчук привітав таку ініціативу: «Ці контакти обіцяють бути взаємовигідними для нас обох. Ми маємо можливість здобути нові знання один від одного. Впевнений, що об’єкти, які ми запропонуємо вам оглянути, вражатимуть своєю якістю і заслуговують на вашу увагу. Думаю, що ті об’єкти, які ми вам покажемо, достойні, аби про них говорити, впевнений, вони варті Вашої уваги».

Так, протягом трьох днів делегація відвідає: міські бібліотеки, Центральний парк ім. М.М. Леонтовича, міський Палац мистецтв, Музей Вінниці, Музей М.Коцюбинського, Вінницький обласний краєзнавчий музей. Також запланована зустріч з туристичною спільнотою міста в туристичному хабі – «Офіс туризму Вінниці» аби перейняти позитивний досвід нашого міста у цій сфері.

Серед іншого запланована зустріч із представниками департаменту культури Вінницької міської ради, де також буде презентація можливостей #EU4Culture від Катерини Левченко. Окрім того, знайомство з КП «Інститут розвитку міст» в хабі «Місто змістів».

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook