На фронті військові вперше застосували FPV-дрон, що керується ШІ: чому це вигідно вінницьким підприємцям

На фронті українські військові вперше застосували FPV-дрон, що керується Штучним Інтелектом при доведенні цілі в умовах роботи РЕБ. Це означає, що апарат з снарядом на борту перетворено в гарантоване знаряддя знищення ворога.

«Із запізненням, але наздогнали ворога. Це не розробка Укроборонпром, а українських інженерів, науковців з даних, військових, за їхні і не байдужих спонсорів кошти,» – прокоментував у своєму дописі в фейсбук вінницький ІТ-підприємець, член Комітету з розвитку ШІ при Міністерстві Цифрової Трансформації, раніше Голова правління  IT-Association Vinnytsia, Дмитро Софина.

Також у своєму пості підприємець анонсував бізнес-інтенсив «Штучний інтелект в бізнесі», що відбудеться у Вінниці 25 квітня. На запрошення організатора заходу – Business People Club – він прочитає для слухачів інтенсиву лекцію про ШІ.

«Спробую розказати:

– як військові технології зможуть змінити бізнес і чому потрібно цим займатися зараз;

– чому ШІ не розумний по справжньому але він може зробити людину розумнішою і швидшою;

– які ж міфи і ризики застосування цієї технології та шо зміниться в бізнесі у найближчі 5 років.

До зустрічі. І не забувайте про підтримку ініціатив, які здатні переломити хід бойових дій і забезпечити потужну оборону (від реальної Мобілізації всього бізнесу до Технологій).

І на даному етапі розвитку сподіватися потрібно лишень на власні сили. Тоді все інше буде бонусом,» – наголосив Дмитро Софина.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook