Куди зникла “Міні-Вінниця”

У Центральному парку зі свого звичного місця зникла “Міні-Вінниця”. Як виявилося, з нею все добре. Просто за три роки будівлі експозиції дещо “втомилися” – від погоди і відвідувачів. Незабаром, після реставрації “Міні-Вінниця” знову повернеться у парк. Якою вона буде, “Місту” розповів директор Центрального парку Юрій Приймак.

  • За час існування “Міні-Вінниці” вже виникла потреба в її чищенні: щось почорніло, щось зламалося. Вандалізм – то окрема тема, бо надто вже припали до душі декому скульптурки людей і хрести зі споруд. Найбільше постраждала арка від любителів на ній фотографуватися. І клеїли її, і латали – все марно, тепер повністю переробимо. З урахуванням того, що і в реальності вона зараз інша, – каже Юрій Приймак.
  • Після оновлення у “Міні-Вінниці” з’являться чотири нові будівлі. Серед них – лікарня ім.Ющенка і склеп Пирогова. Зараз над ними працюють майстри з Кам’янця-Подільського, автори знаменитих мінізамків України.
  • Після реконструкції усі елементи експозиції будуть підсвічуватися. Побачити оновлене місто у мініатюрі вінничани зможуть навесні.
  • Ірина МОХАР

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook