Е-квиток: чому виникла плутанина зі списанням коштів з карток

Гроші із карток вінничан у серпні списують за деякі поїздки у липні. Про це розповіла директорка КП «Вінницякартсервіс» Катерина Бабіна. Вона пояснила, що плутанина зі зняттям грошей за проїзд із банківських карток виникла через технічні роботи із відновлення даних після пожежі, що сталася 4 липня в дата-центрі.

— Банківські транзакції «Вінницякартсервіс» не обслуговує. Списання коштів за проїзд із карток здійснює «Укргазбанк». В липні у дата-центрі, де розташоване наше обладнання, сталась пожежа. Ми зараз відновлюємо дані. Тому якщо списуються по кілька транзакцій підряд, це означає, що вони не були списані у ті дні, коли ми проводили відновлювальні роботи, — пояснила директорка КП «Вінницякартсервіс».

За словами Катерини Бабіної, у разі скарги у «Вінницякартсервіс» просять надати перші 6 та останні 4 цифри потрібної банківської картки. Після цього клієнтам направляють звіти: у якому транспорті, в який день і у який саме час здійснювалась поїздка. Окремо вказується час, коли відбулось списання коштів за конкретну поїздку.

— Жодних випадків, коли хтось не погодився із поїздками або дійсно визнали, що списані зайві кошти, не було. До нас звертаються з такими скаргами приблизно 10-15 людей на день починаючи із понеділка 27 липня. Загалом було до ста людей. Ми намагаємось відповідати в той же день, але для цього потрібно подавати запити у банк. Це займає час.

Нагадаємо, що останні два тижні КП «Вінницякартсервіс» критикували у соціальних мережах: вінничани активно скаржились на незрозумілі для них списання коштів за проїзд, коли не користувались транспортом.

Е-квиток у Вінниці не скасують

Суд відхилив позов проти впровадження безготівкового розрахунку у громадському транспорті. Судове засідання відбулось 23 липня у Вінницькому окружному адміністративному суді.

— Судовий розгляд першої інстанції закінчено ухваленням рішенням суду, яким в задоволенні адміністративного позову відмовлено, – йдеться в повідомленні пресслужби суду.

Судовий розгляд цієї справи тривав з листопада 2019 року.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1680 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.