Дороги, каналізація, водопровід: Що зробили у Вінниці за програмою співфінансування

У різних мікрорайонах приватної забудови Вінниці за останні п’ять років активно проводились роботи на умовах співфінасування. За цей час збудовали 9,6 км мереж водопроводу та 24,1 км мереж каналізації. Провели капремонт ділянок доріг загальною протяжністю 37,7 км. Про це під час брифінгу розповів міський голова Сергій Моргунов.

З 2007 року у місті діє програма співфінансування для мешканців вулиць приватної забудови. За цією програмою прокладаються централізований водопровід та мережі водовідведення у приватному секторі, асфальтуються дороги.

-Якщо говорити про останні п’ять років, то по програмі співфінансування замінено близько 10 кілометрів мереж водопроводу і 24 кілометри мереж каналізації. А також було проведено ремонт доріг приватного сектору: заасфальтовано ділянки доріг на 119 вулицях загальною протяжністю 37,7 км, – сказав Сергій Моргунов

Щоб отримати всю консультаційну та організаційну допомогу щодо участі у цій програмі, вінничани можуть звертатися до свого квартального комітету або в Асоціацію органів самоорганізації населення міста Вінниці за телефоном 59-51-84

Як розповів міський голова, з кожним роком кількість заявок на асфальтування вулиць від мешканців приватного сектору зростає.

Нагадаємо, за 5 років у Вінниці відремонтували 180 прибудинкових територій.

 

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

780 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.