За 5 років у Вінниці відремонтували 180 прибудинкових територій

Вінницький міський голова Сергій Моргунов під час брифінгу 7 серпня розповів, яким чином визначають черговість капітального ремонту дворів багатоповерхівок, а також повідомив про результати виконання таких робіт за останні п’ять років.

Для того, щоб оновити двір, жителі дому повинні спершу звернутися до департаменту житлового господарства міської ради. Згодом фахівці збирають та аналізують усю необхідну інформацію, роблять висновок по зношеності зовнішніх мереж, що підходять до будинків, обстежується стан асфальтного покриття, розповідає Сергій Моргунов.

Важливий фактор – чи готові мешканці долучитися до міської програми співфінансування, якщо йдеться про додаткові пропозиції від жителів будинку – облаштування паркувальних зон, дитячих майданчиків або додаткових елементів благоустрою.  

-В цілому у місті біля 2000 багатоквартирних будинків. З них старої забудови, до 70-х років минулого століття, не менше третини. За останні п’ять років ми виконали капітальний ремонт 180 прибудинкових територій. Ми використовуємо комплексний підхід. Враховуємо стан інженерних мереж, самої прибудинкової території, влаштування дитячих майданчиків, клумб, лавочок, місць для паркування автомобілів та інше. Ми маємо певний алгоритм з точки зору пріоритетності проведення капітальних робіт на тій чи іншій території. Хочу сказати, що цього року ми проводимо ремонті роботи у 36 дворах, – зазначив міський голова Сергій Моргунов. 

Якщо ж є вінничани, які хочуть, аби на їхній прибудинковій території провели ремонті роботи капітального характеру, вони мають цього року звернутися до департаменту житлового господарства, щоб можна було спланувати відповідні видатки при формуванні бюджету громади 2021 року.

Нагадаємо, як встановити дитячий майданчик у вінницьких дворах.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

450 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.