Як встановити дитячий майданчик у вінницьких дворах

Вінницький міський голова Сергій Моргунов під час брифінгу 7 серпня відповів на питання вінничан стосовно алгоритму встановлення дитячих ігрових майданчиків у дворах багатоповерхівок.

-У Вінниці в місцях загального користування є досить багато дитячих майданчиків, в тому числі на території шкіл, де можна зайнятися і фізкультурою, і спортом у позаурочний час. Але я розумію, що кожен хоче ближче до свого будинку і у дворі мати такий майданчик, – зазначив міський голова.

За його словами, щоб встановити ігровий або спортивний майданчик у дворі потрібна згода мешканців, адже часто на цій підставі виникають конфліктні ситуації.

-Практика показує, що у зв’язку з цим серед жителів виникає багато дискусій і навіть конфліктів. Наприклад, пенсіонери або люди, які не мають дітей, досить критично ставляться до того, що діти бігають та шумлять. Мами з колясками незадоволені тим, що у дворі їздять автомобілі. Тому дуже важливо, щоб була згода всіх мешканців, – каже Сергій Моргунов.

Окрім узгодження, люди мають визначити, у кого на балансі буде цей дитячий майданчик, адже його необхідно буде утримувати.

-Якщо в будинку ОСББ, то необхідно, щоб об’єднання прийняло на баланс та утримувало цей дитячий майданчик. В іншому випадку необхідно передбачити в угоді з управляючою компанією пункт щодо утримання цього майданчика – має проводитись прибирання, виконуватись поточний ремонт тощо. Люди повинні розуміти, що за це потрібно буде сплачувати. Якщо ці умови виконуються, тоді ніяких проблем щодо встановлення такого майданчика не буде, – каже міський голова.

Нагадаємо, командування військової частини 3008 вручило нагороду переможниці змагань “Гвардійський комплекс”.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

820 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.