До уваги вінничан! У місті до кінця березня триває акція збору макулатури

У Вінниці триває ініціатива зі збору російськомовної макулатури, призначена для збору коштів на допомогу мобільно-вогневих груп підрозділів ППО “Центр”. Департамент відновлення та розвитку Вінницької міської ради закликає мешканців громади приєднатися до цього благодійного заходу вже у четвер, 28 березня.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Організаторами акції став благодійний фонд «Гуркіт» у партнерстві з видавництвом Vivat та департаментом відновлення та розвитку Вінницької міської ради. Як повідомила директорка департаменту Ольга Ремешевська, практично за два тижні вдалося зібрати 1 тонну макулатури (половину з якої вже відправлено).

«Ми вдячні вінничанам, які відгукнулись на цю акцію та почали приносити макулатуру задля такої хорошої мети – підтримки наших оборонців. Цього четверга до ініціативи також долучаться представники Вінницької міської ради та старостинських округів громади. Разом ми сподіваємося зібрати якомога більшу кількість вторсировини, яка піде на переробку. Таким чином ми підтримаємо і армію, і екологію», – сказала Ольга Ремешевська.

Приносити російськомовну літературу на макулатуру за адресою: вул. Соборна, 59 з 10:00 до 16:00.

Як зазначали раніше представники БФ «Гуркіт», метою збору є комплектація та забезпечення 10 мобільно-вогневих груп підрозділів ППО «Центр», які здійснюють захист повітряного простору Вінницької, Черкаської, Кіровоградської областей від ворожих атак як безпілотних літальних пристроїв (типу «шахед»), так і ракет.

Акція зі збору такої макулатури (застарілої, пропагандистської, імперської та іншої російськомовної літератури) діє в десятьох містах України, серед яких є і Вінниця. Триватиме збір у нашому місті до 31 березня. Пункт збору розміщений у культурному просторі «Піч». Прийом здійснюється з вівторка по неділю з 14:00 до 20:00 за адресою: вулиця Григорія Сковороди, 25 (вхід із задньої сторони будинку).

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook