Дмитро Козак, яким Путін замінив Суркова, свого часу навчався у Вінниці

Прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков днями підтвердив, що заступник голови адміністрації президента РФ Дмитро Козак буде займатися питаннями інтеграції та «українською проблематикою».

«Я зараз можу констатувати, що Козак займається і буде займатися на своїй новій посаді українськими справами і питаннями інтеграції», – сказав Пєсков.

У коментарі «Слово і Діло» політолог Олег Саакян пояснив, що заміна Владислава Суркова на Дмитра Козака означає те, що в Кремлі змінюють інструментарій.

«Очікувати, що Кремль змінив цілі щодо України, не варто. Змінять підходи. Якщо Сурков був прихильником технології «контрольованого хаосу», то Козак більш хитрий і досвідчений гравець, який вибудовує більш довгограючі стратегії. Він не буде нарощувати хаос, а скоріше, навпаки, встановить різні напрями контролю, взаємну конвертацію цих напрямів», – прокоментував Олег Саакян.

Дмитро Козак народився 7 листопада 1958 року в селі Бандурове, Гайворонського району Кіровоградської області (УРСР). Там минуло дитинство майбутнього російського чиновника. Батько Дмитра Козака входив до правління колгоспу, він очолював комісію з ревізійній роботі. Мати теж працювала в колгоспі.

Вчителі радили йому здобути освіту в технічному вузі. Тому Козак після школи став студентом Вінницького політехнічного інституту. Але провчився у Вінниці Дмитро недовго, захопився юридичними науками. І після служби в армії вступив до Ленінградського університету…

Нагадаємо, “секретна” газова угода.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

2950 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.